Live your dream!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Live your dream!

The place, where you can live your dream!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Наръчник за новодошлите
Hard Rock Cafe EmptyНед Юли 24, 2011 11:39 am by Nicole Davis

» Нашият банер
Hard Rock Cafe EmptyСъб Юли 16, 2011 1:16 pm by Nicole Davis

» Отсъствия/Напускане
Hard Rock Cafe EmptyСъб Юли 16, 2011 1:10 pm by Nicole Davis

» Be unique!
Hard Rock Cafe EmptyСъб Юли 16, 2011 11:41 am by Nicole Davis

» За работните места
Hard Rock Cafe EmptyСъб Юли 16, 2011 9:50 am by Nicole Davis

» За всички над 23!
Hard Rock Cafe EmptyПет Юли 15, 2011 5:11 pm by Nicole Davis

» За всички под 23!
Hard Rock Cafe EmptyПет Юли 15, 2011 4:06 pm by Nicole Davis

» Имаш ли ?
Hard Rock Cafe EmptyПон Май 23, 2011 2:53 am by Charley Fagoth

» Другарче??
Hard Rock Cafe EmptyПон Май 23, 2011 2:52 am by Charley Fagoth

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 8, на Пон Мар 28, 2011 10:33 am
Брой посетители
Website counter
The Administrators
Hard Rock Cafe 3578315A Nicole Davis Hard Rock Cafe 5541_odette_yustman_wallpaper Aurora Blaze
Приятели на форума
Hard Rock Cafe 3289506p
Цъкнете на картинката, за да видите, нашите приятели!

 

 Hard Rock Cafe

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Nicole Davis
Administrator
Nicole Davis


Брой мнения : 87
Join date : 09.02.2011
Age : 29

Hard Rock Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe EmptyЧет Фев 10, 2011 11:23 am

Hard Rock Cafe Hardro10

Именно тук, в Орландо, се намираше най-голямото кафене от всички по света с името Hard Rock. Жителите на града се гордееха с него. През деня се събираха предимно тийнейджъри, младежи и рокери, а вечерта ставаше голямо шоу с програмите, които се организираха. Купоните обикновено приключваха в ранни зори. Ако искате да се пренесете във вихъра 80-те, то Hard Rock Cafe е точно за вас!
Върнете се в началото Go down
https://live-your-dream.bulgarianforum.net
Аурора Блейз

Аурора Блейз


Брой мнения : 82
Join date : 27.02.2011
Age : 28

Hard Rock Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe EmptyВто Май 03, 2011 10:33 am


Чувствах се страшно отпаднала, сякаш в тялото ми нямаше и капчица живец. Не беше минал повече от час, откакто напуснах сградата на гимназията, но сякаш обикалях улиците от дни. Във всяко едно заведение или кафене по пътя ми казваха, че всички маси за заети и няма вероятност скоро да се освободят. Вече започваше сериозно да ми писва. Нуждаех се от една ударна доза кофеин, за да започна да мисля отново като буден човек, а не ходещо зомби.
В този момент видях любимото си място за отдих – Hard Rock Cafe. Влязох и започнах да си представям празна маса, но не коя да е, а точно тази, на която сядам всеки път. „Съзнанието може всичко”, нали така? Или може би трябва да престана да чета тези безсмислени книги. Що за глупост само? И се убедих в това, когато отново бях разочарована от липсата на място. И не само това, на моята маса стоеше само русокосо момиче с доста рядко срещан цвят на очите - смеска между различни нюанси на зеленото и жълтото.
Облегнах се на бара и продължих да я гледам. Дали ако не спирах да го правя, тя щеше стане и да си тръгне? Може би, но едва ли. Не знаех още колко ще остана будна, ако не погълнеха чаша топло кафе в най-скоро време.
Момичето се обърна и погледите ни се срещнаха, но нито една от нас не отмести очи.



Последната промяна е направена от Аурора Блейз на Чет Май 05, 2011 1:39 pm; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото Go down
Nicole Davis
Administrator
Nicole Davis


Брой мнения : 87
Join date : 09.02.2011
Age : 29

Hard Rock Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe EmptyСря Май 04, 2011 11:50 pm

Днес бе щастливият ми ден. Да, определено беше така. Ще срещнете много малко хора, които да ви кажат, че са шастливци, когато са болни. Сутринта се събудих с ужасно главоболие и висока температура. Това, разбира се, беше добре дошло за мен, защото ми даваше шанса да отсъствам от иначе толкова скучните лекции. ПР и маркетинг далеч не беше толкова забавно, колкото си го мислех в началото.
Събрах всичките си сили, за да се изправя от леглото и да отида до шкафа с лекарствата. Бях добре обучена и знаех кое за какво точно се прилага. Взех няколко хапчета и си разтворих витамини. Сгушших се в топлото легло и се загледах в сутрешния блок по телевизията. Главата ми бучеше, но не ми се спеше. Исках да отида някъде, да се разходя и да подишам чист въздух.
Няколко часа бяха отминали, след като бях приела лекарствата. Облякох се по възможно най-невзрачния начин - раздърпана блуза и тесни дънки. Косата ми приличаше по-скоро на разплетена кошница, отколкото на коса, каквато бях свикнала да имам. Увих един шал около врата си, взех чантата си и излязох от апартамента.
Знаех къде да отида. Макар че Хард Рок Кафе беше шумно място за болен човек като мен, краката ми сякаш сами вървяха натам. Разбира се, както очаквах, кафенето беше пълно със студенти и весели компании, които се смееха и се радваха на живота. Подсмърчайки, аз отидох до единствната свободна маса в цялото заведение и облекчено се проснах на нея. Хубавото на кафенето беше, че колкото и пълно да беше, сервитьорките винаги идваха на време. Поръчах си двойно капучино и домашен мъфин, който да ми пооправи иначе разваленото настроение.
Докато чаках поръчката си, забелязах едно момиче до бара, доста красиво на външен вид, да ме зяпа втренчено. Тъмната й коса се спускаше свободно по раменете й, но самата тя имаше вид на човек, който не бе спал от няколко дни. Наоколо нямаше свободни маси, но неюо ме побутна да отида при нея и да я поканя да седне. Изглеждаше сякаш всеки миг щеше да се разпадне от умора.
Станах, отидох при нея и учтиво, с усмивка й казах:
- Искаш ли да седнеш при мен... Не е хубаво да стоиш права на средата на заведение.
Върнете се в началото Go down
https://live-your-dream.bulgarianforum.net
Аурора Блейз

Аурора Блейз


Брой мнения : 82
Join date : 27.02.2011
Age : 28

Hard Rock Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe EmptyЧет Май 05, 2011 1:38 pm


Щом тя ме повика да седна при нея, чувство на вина за първоначалното ми отрицателно отношение премина през мен. По принцип отношението ми не е такова и съм много позитивно настроена, особено що се отнася до момичета горе долу на моята възраст. Обичам новите запознанства и така нататък, но днес просто не бях на себе си. Може би от цялата тази история щеше да излезе едно ново приятелство и по-късно щях да се смея на самата случка.
- Много ти благодаря. – отвърнах й с усмивка.
Отидохме до масата и седнахме. Свалих си суитчера и го сложих на близката закачалка, а чантата си оставих на съседния стол. Сега беше моментът да започна някакъв разговор, но като се замислих, май щеше да е по-добре първо да си поръчам кафе, все пак цялото това лошо настроение бе резултат от умората ми.
Взех менюто, което стоеше на масата пред мен и започнах да разглеждам. Много мразя, когато търся нещо конкретно, то да е на последното място, на което проверявам. И разбира се, страницата с кофеинови напитки беше най-отзад. Преминах през сладоледи, най-различни десерти, безалкохолни и алкохолни коктейли…
Сервитьорката забеляза, че съм се появила скоро и веднага дойде, за да вземе поръчката ми. Беше сравнително млада и леко неуверена в себе си и предвид факта, че не я бях виждала преди, реших, че сигурно това беше първият й работен ден.
- Едно италианско еспресо. – поръчах си аз, а тя си записа, каза ми, че пристига след пет минутки и се запъти към следващите клиенти.
Вниманието ми отново се върна на момичето срещу мен. Сигурно си нямаше на идея, че направо ми спасява живота.
- Отново ти благодаря – повторих й. – Повече от половин час обикалям по кафетата, но навсякъде е пълно. Много мило от твоя страна да ме поканиш при теб. О, къде са ми обноските?! Аз съм Аурора. Приятно ми е.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Hard Rock Cafe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hard Rock Cafe   Hard Rock Cafe Empty

Върнете се в началото Go down
 
Hard Rock Cafe
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Live your dream! :: And now... the real Role Play :: Coffee and Lunch Time-
Идете на: