Live your dream!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Live your dream!

The place, where you can live your dream!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Наръчник за новодошлите
Малко разяснения EmptyНед Юли 24, 2011 11:39 am by Nicole Davis

» Нашият банер
Малко разяснения EmptyСъб Юли 16, 2011 1:16 pm by Nicole Davis

» Отсъствия/Напускане
Малко разяснения EmptyСъб Юли 16, 2011 1:10 pm by Nicole Davis

» Be unique!
Малко разяснения EmptyСъб Юли 16, 2011 11:41 am by Nicole Davis

» За работните места
Малко разяснения EmptyСъб Юли 16, 2011 9:50 am by Nicole Davis

» За всички над 23!
Малко разяснения EmptyПет Юли 15, 2011 5:11 pm by Nicole Davis

» За всички под 23!
Малко разяснения EmptyПет Юли 15, 2011 4:06 pm by Nicole Davis

» Имаш ли ?
Малко разяснения EmptyПон Май 23, 2011 2:53 am by Charley Fagoth

» Другарче??
Малко разяснения EmptyПон Май 23, 2011 2:52 am by Charley Fagoth

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 8, на Пон Мар 28, 2011 10:33 am
Брой посетители
Website counter
The Administrators
Малко разяснения 3578315A Nicole Davis Малко разяснения 5541_odette_yustman_wallpaper Aurora Blaze
Приятели на форума
Малко разяснения 3289506p
Цъкнете на картинката, за да видите, нашите приятели!

 

 Малко разяснения

Go down 
АвторСъобщение
Nicole Davis
Administrator
Nicole Davis


Брой мнения : 87
Join date : 09.02.2011
Age : 28

Малко разяснения Empty
ПисанеЗаглавие: Малко разяснения   Малко разяснения EmptyСря Фев 09, 2011 9:49 am

Къде се развива действието?

* Действието във форума се развива в Орландо, щата Флорида, САЩ. Орландо е шестият по големина град във Флорида с население над 2 млн. души в метрополитната част. Градът е с много развит туризъм и над 48 млн, души ежегодно го посещават. Атракциита, които предизвикват най-голям интерес на посетителите е известният увеселителен парк Disney World, както и оргомния развлекателен комплекс Юнивърсъл студио - Флорида.
* В града има много квартали и предградия, но аз се ограничих само в три, защото, съгласете се, не може да сложим всички.
* В Longwood и Winter Springs сте свободни да си правите жилищата каквито желаете - къщи, мезонети, апартаменти, вили - пълна свобода. Sanford е най-скъпарския квартал, затова жилищата там ще бъдат апартаменти. Можете да си ги направите малки, средни, големи, но важното е да са апартаменти.

Какви са групите и ранговете?

Във форума имаме 5 групи:
1. Administrators - Това, както можете да се досетите, са админите на форума
2. Team Moderators - Модераторите
3. Residents - Тази група обхваща всички над 23 години, тоест - такива, които работят.
4. Students - Групата на учениците и студентите. Ако сте под 23, то тогава попадате в тази група. Студентите са длъжни да посещават университета, както и учениците - гимназията.
5. Inactive Users - неактивните потребители. В тази група влизат потребители, които не са влизали във форума от месец и повече.
Всеки потребител носи ранга, съответстващ на групата си. Но, ако желаете, може да си поръчате специален ранг, който да си бъде само ваш. Ако има желаещи, нека да пишат в съответната тема.

Работа?

Работата е нещо, което все още не съм доошлайфала и не съм замислила как точно да процедирам. Но засега имам няколко ясни неща:
1. Студентите могат да работят елементарни неща (сервитьори, бармани, DJ-и, продавачи и т.н.), за да се издържат по някакъв начин.
2. Жителите, които са над 23, могат да работят каквото пожелаят - адвокати, доктори, писатели, художници - всичко. Те получават по-голяма заплата за работата си.
3. Важно е да кажа, че това не е форум за известни личности. Следователно, професии като актьори, актриси, супер модели, певци и режисьори, тук няма!

Конкурси?

Както всички форуми, и нашият ще си има конкурси и победители. Като за начало - типичните конкурси - Аватар, подпис и потребител на месеца. По-нататък ще има конкурси свързани с РП-тата, както и такива, касаещи отношенията между героите.

Жилищата

В раздела за жилищата, може да прочетете всичко най-важно. Засега няма да имаме някакви такси и данъци за имотите, но мисля, че ще бъде редно и това да стане. Но на първо време - всеки, който иска да има жилище, може да си го направи в съответния раздел.

Ако имате някакви въпроси, не се притеснявайте да ме питате по ЛС!
Върнете се в началото Go down
https://live-your-dream.bulgarianforum.net
 
Малко разяснения
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Разяснения
» Разяснения за конкурсите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Live your dream! :: Ready... steady... GO! :: Правилата-
Идете на: